• Centralne zarządzanie dla firmy

  Barracuda

  NG Firewall to modele sprzętowe i wirtualne, odpowiednie zarówno dla oddziałów, głównej siedziby firmy jak i centrów danych.

 • Zabezpiecz swój system

  ESET Internet Security

  Zabezpiecz swój system przy pomocy najnowszego oprogramowania antywirusowego ESET

 • Technologie i rozwiązania biznesowe

  Xopero

  Zabezpieczaj komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Smart Recovery dla Twojego biznesu. Stań się ransomware-odporny.

 • Doradztwo i wdrażanie rozwiązań IT

  Mikron

  Gwarantujemy najwyższy poziom usług i pomocy informatycznej w kwestiach bezpieczeństwa Państwa danych. 

Xopero Software

Rozwiązania do backupu i disaster recovery

Kompleksowa ochrona danych i gwarancja ciągłości działania biznesu. Chroń wszystkie urządzenia i dane biznesowe pracowników – bez żadnych limitów. Przechowuj kopie zapasowe lokalnie na własnej infrastrukturze, w chmurze lub obu miejscach. W razie potrzeby – sprawnie przywracaj wybrane pliki lub całe systemy na dowolne urządzenie. A wszystkim tym zarządzaj centralnie, z poziomu jednej aplikacji.

Centralne zarządzanie

Automatyczny backup

Ustaw harmonogram wykonywania kopii zapasowych raz i zapomnij o backupie – wykona się automatycznie. Dzięki szablonom stworzysz projekty dla wielu urządzeń.

Zdalne zarządzanie

W Management Center zdalnie zarządzasz backupem, szablonami, użytkownikami, przestrzenią oraz przywracasz dane na dowolne urządzenie.

Łatwa kontrola

Monitoruj wszystkich użytkowników i urządzenia w jednym miejscu, a raporty mailowe ze stanem backupów pozwolą Ci na szybką reakcję.

Disaster recovery

Ochrona przed awarią i atakiem

Nie obawiaj się awarii i skutków ataków – zapobiegaj przestojom i zachowaj ciągłość biznesową dzięki sprawnemu disaster recovery w pakiecie

Wykorzystaj wirtualizację

Uruchamiaj backupy obrazu dysku, jako maszyny wirtualne, bezpośrednio na serwerze backupu, nie tracąc czasu na ich odtworzenie.

Minimalny RTO

Wirtualizacja pozwoli Ci utrzymać niski poziom RTO, szybko odtworzyć systemy i usługi oraz wrócić do pracy w kilkanaście sekund.

Superszybki backup

Smart Image Backup

Najszybszy backup przyrostowy obrazu dysku, który pozwala na natychmiastowe odtwarzanie całych systemów oraz aplikacji.

Odzyskuj dane jak chcesz

Odzyskuj wszystkie dane wraz z systemem, preferencjami i zainstalowanymi programami lub wybierz pliki i foldery, które chcesz przywrócić.

Wygodna migracja

Kopię swojego urządzenia możesz odtworzyć na nowym i pracować jak dotychczas. Wszystkie dane i preferencje przeniosą się bez zmian.

Kompleksowa nowoczesna ochrona

Backup

 • plikowy obrazu dysku

Endpointy

 • Windows PC
 • mobile iOS
 • mobile Android
 • skrzynki pocztowe

Serwery fizyczne

 • Windows Server
 • Linux Server

VM

 • Hyper-V
 • VMware

Bazy danych

 • MS SQL
 • MySQL
 • PostgreSQL
 • Firebird

Pozostałe

 • MS Outlook
 • MS Exchange
 • System State
 • Lokalizacje sieciowe

Wybierz swój ekosystem

CHMURA

QNAP NAS

DOWOLNA INFRASTRUKTURA

Xopero Cloud

Zaawansowane rozwiązanie do backupu online dla firm, które pozwala na zabezpieczenie nielimitowanej ilości urządzeń, baz danych, serwerów i maszyn wirtualnych w elastycznej i dostosowanej do Twoich potrzeb chmurze.

Elastyczne rozwiązanie

Nie musisz inwestować w utrzymanie własnej infrastruktury – rób kopie zapasowe w chmurze i oszczędzaj. Powierz ochronę swoich danych profesjonalistom i zyskaj poziom bezpieczeństwa storage’u niemożliwy do osiągnięcia wewnętrznie w firmie. Płać wyłącznie za potrzebną Tobie przestrzeń – którą zwiększysz tylko wtedy, gdy wzrosną Twoje wymagania.

Elastyczne rozwiązanie

Xopero szyfruje Twoje dane na komputerze źródłowym, jeszcze przed wysyłką na serwer, korzystając z algorytmu AES i klucza długości 256 bitów. Algorytm ten jest niemożliwy do złamania, a więc nikt, poza Tobą, nie będzie miał dostępu do Twoich plików. Dla podniesienia bezpieczeństwa, możesz zdefiniować również własny klucz szyfrujący. Komunikacja pomiędzy aplikacją na Twoim komputerze, a serwerem Xopero zabezpieczona jest protokołem SSL – standardem stosowanym w bankowości internetowej.

Dodatkowo Twoje kopie przechowywane są w dwóch geograficznie niezależnych lokalizacjach. Uchroni Cię to przed każdą katastrofą, która może dotknąć Twoją firmę, czy nawet centra danych. Backup w chmurze jest najlepszą formą zabezpieczenia danych!

Xopero QNAP Appliance

“Idealne połączenie sprzętu i oprogramowania” – według magazynu PC World

QNAP wraz z Xopero staje się profesjonalnym backup appliance – połączeniem sprzętu i oprogramowania, które zabezpieczy wszystkie dane biznesowe. Zachowując przy tym dotychczasowe funkcjonalności Twojego NAS’a. W pakiecie otrzymujesz unikatowe disaster recovery i centralne zarządzanie. Jeśli dojdzie do awarii – błyskawicznie i całkowicie zdalnie odtworzysz całe środowisko IT.

Dlaczego Xopero i QNAP?

1.Brak dodatkowego sprzętu. QNAP i Xopero to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć zabezpieczać dane

2.Prosta instalacja. Instalacja trwa kilka minut, po których możesz natychmiast zabezpieczyć wszystkie swoje zasoby.

3.Rozwiązanie typu All-in-One. Bezpieczny storage, dedykowany i automatyczny backup, unikatowe disaster recovery oraz centralne zarządzanie w jednym rozwiązaniu.

Xopero Backup&Restore

Backup i disaster recovery na dowolną infrastrukturę… Również Twoją.

Najszybsza ochrona i przywracanie danych

Poznaj najprostszy i najszybszy sposób na stworzenie kompletnej polityki backupu i disaster recovery w Twojej firmie. To doskonałe rozwiązanie dla każdej infrastruktury IT – również Twojej. Nie ponoś dodatkowych kosztów – przecież wszystkie niezbędne komponenty już masz. Zainstaluj oprogramowanie na swoim sprzęcie i w kilka minut zacznij kompleksowo zabezpieczać dane w siedzibie firmy lub stwórz prywatną chmurę backupu. Technologie Smart, unikalne disaster recovery i centralne zarządzanie – wszystko otrzymujesz w pakiecie.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Stworzenie środowiska backupu wcale nie musi być pracochłonne i kosztowne. Z Xopero Backup & Restore zapewnisz kompleksową ochronę wszystkich kluczowych danych na własnej infrastrukturze. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, to połączenie działa błyskawicznie – od razu po zakończeniu instalacji możesz wykonywać backupy i zarządzać polityką bezpieczeństwa w firmie. Xopero Backup & Restore to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie – nawet takim o złożonej i rozproszonej strukturze organizacyjnej.

Nasi partnerzy

Współpraca z wiodącymi markami technologicznymi

Kontakt

© 2022 MIKRON